«خداوندان اسرار» تصویری می شود

0

سهراب پور ناظری نوازنده ایرانی و فرزند کیخسرو پورناظری  از کنسرت فستیوال بارانا وآلبوم تصویری که قرار است به زودی منتشر کند خبر داد.

سهراب پور ناظری با اعلام این خبر گفت: فعلا درگیر فستیوال بارانا هستم ؛جمعه ۲۹ مردا ماه قرار است با آنتونیو ری  در فستیوال بارانا کنسرتی برگزار کنیم . چند ماه به طور مداوم تمرینات این کنسرت را پشت سر گذاشته ایم. این تمرینات را به صورت سی دی هم ضبط کرده ایم  .

وی افزود: این کنسرت در سه بخش اجرا می شودکه این سه بخش شامل  تک نوازی بنده ، تک نوازی آنتونی ری و هم نوازی موسیقی ایرانی است .

این نوازنده در ادامه درباره آلبوم تصویری خود که قرار است به زودی منتشر شود گفت: قصد داریم  آلبوم صوتی  «خداوندان اسرار» دومین اثر از پروژه‌‌ی «آیینه‌ها» را به صورت تصویری منتشر کنیم .در ۱۵ روز آینده این اتفاق رخ می دهد.

پور ناظری درباره  آلبوم «خداوندان اسرار» که توسط انتشارات «ایران‌گام» منتشر شده است توضیح داد: ،این آلبوم  شامل دو بخش است. در بخش اول آن «ساز و آواز»ی بداهه در مقام اصفهان با اشعاری از مولوی و بخش دوم شامل روایتی با نام «رهایی» در سه پردهٔ «مهتاب، خداوندان اسرار، جانی و صد آه» بر روی اشعاری از خیام، مولوی و حافظ است. در این اثر علاوه بر ساخته‌های خودم ، قطعه‌ای از ساخته‌های «کیخسرو پورناظری» با نام «یاوران» آمده است که پیش از این در آلبوم «حیرانی» منتشر شده بود .

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید