تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم «صحنه» سروش یعقوبی رونمایی شد

0

در مراسم رونمایی آلبوم صحنه عنوان شد؛
سروش یعقوبی: برندها تصورمی کنند که اشعارشان را باید خوانندگان مطرح بخوانند

هم آهنگ- سروش یعقوبی گفت: قصد دارم در اسفند ماه یا نوروز ۹۶ در تهران کنسرتی را برگزار کنم ،رهبری آن برعهده رضا چشم شب است.

به گزارش خبرنگار هم آهنگ – مراسم رونمایی از آلبوم «صحنه» اثر سروش یعقوبی عصر جمعه در مجتمع فرهنگی دزاشیب برگزار شد.
مراسم رونمایی آلبوم صحنه در حالی در فرهنگسرای دزاشیب برگزارشد که جمعیت انبوهی در سالن تجمع کرده بودند ؛ تعداد دعوت کنندگان بیش از صندلی های داخل سالن بود به گونه ای که حتی یکی صندلی خالی هم برای نشستن وجود نداشت؛ این بی نظمی باعث شده بود که خبرنگاران وعکاسان که برای پوشش خبری آمده بودند به اعتراض سالن را ترک کنند و در محوطه بیرونی تجمع کنند.
بعد از نظم بخشیدن به اوضاع بی سرسامان بالاخره خبرنگاران وعکاسان توانستند به سالن ورود پیدا کنند ودر جایگاه خود مستقر شوند.
در ابتدای مراسم حمید نوری فام مدیر عامل شرکت گیتی گویش به روی صحنه آمد ودرباره چگونگی تولید آلبوم صحنه توضیح داد: اواخر سال ۱۳۹۴ با آهنگسازی مهران مستی آلبوم صحنه ضبط شد ودر سال ۹۵ مجوز گرفت.

در ادامه سخنان حمید نوری فام مهران مستی ضمن معرفی عوامل این آلبوم عنوان کرد: تولید آلبوم صحنه نزدیک به ۶ ماه طول کشید؛ علی استیری از شعرای خوب این آلبوم است، همچنین فیروز ویسانلو، هومن نامداری و میلاد مجذوب از نوازندگان خوبی هستند که کمک کردند آلبوم با موفقیت به مرحله تولید برسد.
سروش یعقوبی خواننده آلبوم صحنه دیگر سخنرانی بود که در خصوص روند تولید آلبوم صحنه گفت: ابتدا تشکر می کنم از حمید نوری فام که در کم ترین زمان ممکن مجوز آلبوم را گرفتند، سپس مهران مستی که دوست پانزده ساله من هستند وافتخار دادند آهنگسازی وتنظیم این آلبوم را قبول کردند و برادرانه ودلسوزانه کار کردند ؛ وحید طاهرخوانی هم زحمت میکس ومستر کار را کشید.
وی در پاسخ به این سوال که چرا اشعار آلبوم او را تنها یک ترانه سرا سروده است گفت: آلبوم صحنه ۱۲ ترک دارد که ۱۰ تای آن را علی استیری سروده است ؛ دوست داشتم در آلبومم از اشعار چند ترانه سرا استفاده کنم ولی متاسفانه وقتی سراغ برندها یعنی ترانه سرا های مطرح رفتم برخوردها ومبالغی که آنها درخواست داشتند جالب نبود؛ آنها تصور می کنند که اشعارشان را باید خوانندگان مطرح بخوانند.
این خواننده در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار هم آهنگ در خصوص اینکه چرا با توجه به هزینه بالای آلبوم مانند خوانندگان دیگر به تولید تک ترک نپرداخته اید توضیح داد: تولید آلبوم موجب می شود اثری از شما باقی بماند مانند کسی که نمایشگاه نقاشی می گذارد؛بستگی به سلیقه مردم دارد، چه بشنوند یا نشنوند!
یعقوبی با اشاره به آلبوم تازه ای که قرار است بخواند گفت: قراراست یکی از آهنگ های آلبومی را بخوانم که در آن خوانندگان مطرح کشور هم حضور دارند ؛این آلبوم به صورت یک مجموعه توسط شرکت آوای مهر میهن منتشر می شود.
در ادامه مراسم تیزر آلبوم صحنه پخش شد سپس سروش یعقوبی به همراه گروه خود به روی صحنه آمد وقطعات دستام تو دستات ،فقط باش،نگو نه،نبض و ترکی با شعری از شفیعی کدکنی به نام دست به دست مدعی شانه به شانه می روی را اجرا کرد.
از مهمانانی که درمراسم حضور داشتند می توان به رضا بنفشه خواه ،داود منفرد،مهوش افشاری ،حمید سلیمان زاده، مهراج محمدی، بابک قادری، اهورا احمدی ،امیر حسین بی ریا مدیر عامل موسسه مهر ایرانیان، محمود مطلق، عادل فلاخ، علیرضا تجویدی اشاره کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ