تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سروش قهرمانلو : ما گروه مستقلی هستیم حمایتی از سوی تهیه کنندگان نداریم

0

سروش قهرمانلو آهنگساز و خواننده آهنگ «شب زده» گفت:چون ما گروه مستقل هستیم حمایتی از سوی تهیه کنندگان نداریم و امکاناتمان محدود است ،به خاطر این محدودیت ها کند پیش می رویم.
سروش قهرمانلو درباره مشکلات گروه های مستقل گفت: به دلیل منابع مالی ضعیف و ارتباطات محدودی که داریم هنگام گرفتن سالن کنسرت با مشکلات بسیاری مواجه می شویم؛ از جمله این مشکلات روزهای (شنبه و یکشنبه) است که برای اجرا در اختیار ما قرار می دهند روزهایی که کمتر کسی به کنسرت می آید.

وی افزود: از سوی دیگر قیمت ها است ؛وقتی با جیب ما هماهنگ نیست نمی توانیم برای ۶ ماه آینده تصمیم گیری کنیم.

این خواننده در ادامه از انتشار آلبوم تازه خود خبر داد ودر این باره گفت: در حال حاضر درگیر ضبط آلبوم تازه ام هستم تصور می کردم این آلبوم سریع تر آماده شود ولی جمع آوری آن زمان بر بود.
وی افزود: آهنگسازی آلبوم به پایان رسیده است، به اندازه ۴ تا آلبوم آهنگ آماده کرده ایم ، بسیاری از این آهنگ ها را ممکن است در کنسرت هایم شنیده و برخی را هنوز نشنیده باشید،ممکن است از آهنگ های اجرا شده ام چون شوریده،شب زده و… در آلبوم تازه ام استفاده کنم.
این خواننده در ادامه درباره فضای آلبوم تازه خود گفت: آهنگ های آلبوم را بر اساس حال و هوای خودمان ،جامعه و مطابق با روز انتخاب می کنیم. آرام آرام آهنگ ها را ضبط می کنیم تا بعد قطعات مورد نظررا برای آلبوم انتخاب کنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ