تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سروش قهرمانلو از اجرای کنسرت اردیبهشت ماه گروه «نیوش» خبر داد

0
سروش قهرمانلو، خواننده و نوازنده سه تار الکتریک گروه «نیوش» از برنامه های تازه گروه نیوش تا ساخت دو موزیک ویدیو از آلبوم کینه خبر داد.

سروش قهرمانلو از فعالیت های تازه خود گفت: با وسواس تمام درحال ضبط آلبومی هستیم ، چون شکل و ساختارقطعات آن مانند موسیقی پاپ نیست می توان گفت که کیفیت کار ما وابسته به تکنولوژی نیست.
وی افزود: به اندازه ۳ الی ۴ آلبوم آهنگ هایی را آماده کرده ایم که قرار است از بین آنها بخشی از قطعات را برای آلبوم انتخاب کنم ؛در حال حاضر هم چند قطعه از کار ضبط شده است؛ برخی از قطعات در اجرای صحنه ای مجوز گرفته اند.
این خواننده خاطر نشان کرد: ترجیح دادیم ضبط کار تمام شود بعد برای مجوز شعر اقدام کنیم . این کار با آهنگسازی من ، برادرم آرش و نیوش آماده می شود.
سرپرست گروه نیوش در ادامه با اشاره به فعالیت های گروه نیوش اظهار کرد: درگیر اجرای صحنه ای وضبط دو کلیپ هم هستم؛ قرار است قطعه کینه با شعر حافظ ایمانی وکارگردانی امیر قربانی و همچنین آهنگ صدای قلب با ترانه امیر قربانی وکارگردانی امیر شفیعی به صورت کلیپ منتشر شود.

وی در پایان از اجراهای تازه این گروه خبر داد وگفت: گروه نیوش ۸ اردیبهشت ماه در فرهنگسرای نیاوران اجرایی دارد؛ چون کنسرت بهمن ماه با استقبال روبه رو شد تصمیم گرفتیم در سال ۹۶ هم کنسرتی داشته باشیم در حقیقت این اجرا تمدید کنسرت بهمن ماه است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ