تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پیانیست ژاپنی در جمع نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران

0
ارکستر سمفونیک تهران در دنباله اجراهای موفقیت آمیز خود با گروه های بین المللی در تالار وحدت  این بار میزبان یک پیانیست ژاپنی می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، ارکستر سمفونیک تهران که پیش از این اجراهای موفقی در تالار وحدت به روی صحنه برده بود، این بار با با قطعاتی از اجراهای قدیم و جدید به روی صحنه می رود. خانم اتسکو هیروسه، پیانیست اهل کشور ژاپن در اجرای پیش رو ارکستر سمفونیک تهران را همراهی می کند. قطعاتی که قرار است ارکستر سمفونیک به رهبری شهرداد روحانی اجرا کند عبارتند از: کنسرتو پیانو شماره ۲ اثر راخمانینوف، سولیست اتسکو هیروسه، اورتور ویلیام اتل اثر جامومو پوچینی، دستیار شعبده باز اثر پال دوکا و کاپریس ایتالیایی اثر پیتر چایکوفسکی.

ارکستر سمفونیک تهران اما پیش از این اجرا در اولین تور ایران گردی خود که در راستای توسعه فعالیت های هنری بنیاد رودکی صورت میگیرد ۵ اجرا در استان های بوشهر و خوزستان به روی صحنه می برد.

اجرای ارکستر سمفونیک تهران، در روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه در تالار وحدت برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به ایران کنسرت مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ