تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت “ناگفته” برای چهارمین بار تمدید شد/ رکورد شکنی ۲۱۰۰۰ نفری ناظری‌ها در کنسرت تابستانی

0

کنسرت فصل نو “ناگفته” استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری که در تاریخ‌های ۱۵، ۲۰ و ۲۱ مرداد تمدید شده بود ، به دلیل استقبال ، دوباره و در تاریخ ۲۲ مرداد برای ششمین روز تمدید شد تا به واسطه این تمدید رکورد ۲۱۰۰۰ نفری را ثبت کند. این اتفاق بسیار تاثیرگذار که در دوران رکود و لغو مجوز کنسرت‌های موسیقی رخ داده حاکی از آن است که مردم هنوز به موسیقی متفاوت علاقه‌مندند و از آن استقبال می‌کنند.
تا به امروز هنرمندان و صاحب نامانی چون علی مرادخانی، سهیل محمودی، آهو خردمند، مریلا زارعی، شهرام مکری، منصور ضابطیان، بهاره کیان افشار، آناهیتا نعمتی، سجاد افشاریان، الهام پاوه نژاد، علی اصغر دشتی و علی اصغر مونسان به تماشای این اجرا نشسته‌اند.
لازم به ذکر است “ناگفته ” اولین اثر موسیقی در تاریخ خاورمیانه است که توانسته دوبار در صدر آثار موسیقی کلاسیک جهان قرار بگیرد. ۷ قطعه از آلبوم ناگفته در این کنسرت اجرا می شود. نکته قابل ذکر این است که پس از گذشت ۲ سال از انتشار این آلبوم، طی اعلام آمار منتشر شده آلبوم ناگفته در صدر فروش قرار دارد.
کنسرت استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری ۱۳،‌۱۴ اجرا شد و در تاریخ ‌۱۵،‌۲۰، ۲۱ و ۲۲ مرداد ساعت ۲۱ به همت موسسه صوت آوای هنر در برج میلاد برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ