تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«طریق عشق» تندیس بهترین آلبوم ایران را گرفت

0

آلبوم «طریق عشق» اثر مشترک محمدرضا شجریان و زنده‌یاد پرویز مشکاتیان به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» تندیس بهترین آلبوم موسیقی اصیل ایرانی چهارمین جشن سالانه «موسیقی ما» را گرفت.

شرکت موسیقی «ایران گام» با مدیریت صدرالدین حسین‌خانی با آثار تولیدی این مرکز فرهنگی و هنری در 20 بخش در چهارمین جشن سالانه «موسیقی ما» کاندید دریافت جایزه بود و هنرمندانی که آثارشان توسط شرکت «ایران گام» تهیه، تولید و منتشر شده‌اند؛ توانستند 7 تندیس طلایی این جشن معتبر موسیقی ایران را از آن خود کنند.
آلبوم موسیقی «طریق عشق» با صدای محمدرضا شجریان و آهنگسازی زنده‌یاد پرویز مشکاتیان و با همکاری گروه «عارف» با اشعار حافظ و مولانا که شامل کنسرت افشاری اکتبر سال 1989 در اروپاست؛ به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» شب گذشته شنبه 25 آذر ماه جاری؛ تندیس بهترین آلبوم موسیقی اصیل ایرانی چهارمین جشن سالانه «موسیقی ما» به انتخاب کارشناسان را در تالار وحدت تهران دریافت کرد.
آهنگ «عشقم این روزا» با صدای محمد علیزاده، با ترانه مهرزاد امیرخانی، با تنظیم میلاد ترابی و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی؛ تندیس بهترین قطعه موسیقی پاپ داخل آلبوم در سال 1395 به انتخاب مردم را گرفت.
آلبوم موسیقی «از تنهایی گریه مکن» به آهنگسازی ابوالفضل صادقی‌نژاد، با صدای سالار عقیلی و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی در بخش بهترین آلبوم با کلام موسیقی سنتی، اصیل و معاصر ایرانی؛ تندیس چهارمین جشن سالانه «موسیقی ما» به انتخاب مردم را دریافت کرد.

آلبوم موسیقی «رگ خواب» به آهنگسازی سهراب پورناظری و با صدای همایون شجریان نیز توانست تندیس بهترین آلبوم موسیقی تلفیقی در سال 1395 به انتخاب مردم و همچنین تندیس بهترین آلبوم موسیقی فیلم در سال 1395 به انتخاب کارشناسان را از آن خود کند.
آهنگ «ابر می بارد» به آهنگسازی سهراب پورناظری، با تنطیم بردیا کیارس و با صدای همایون شجریان، تندیس بهترین قطعه موسیقی سنتی، اصیل و معاصر ایرانی به انتخاب مردم را گرفت.
سهراب پورناظری در بخش بهترین آهنگساز موسیقی سنتی، اصیل و معاصر ایرانی به انتخاب کارشناسان، تندیس چهارمین جشن سالانه «موسیقی ما» را برای آهنگسازی آلبوم موسیقی «رگ خواب» دریافت کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ