تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«طریق عشق» در رده نخست

0

آلبوم «طریق عشق»، اثر مشترک محمدرضا شجریان و پرویز مشکاتیان در رده نخست پرفروش های ماه مهر بوده است.
خبرنگار هم‌آهنگ با بررسی فهرست آلبوم های موسیقی پرفروش مهر ماه در فروشگاه ها و سایت های معتبر فروش محصولات فرهنگی دریافته که عاشقان این هنر دلنشین، ماه گذشته آلبوم های «طریق عشق»، «ناگفته»، «ماه و ماهی» و … را بیشتر از سایر آلبوم ها خریداری کرده اند.
«طریق عشق»، اثر ماندگار «محمدرضا شجریان» و «پرویز مشکاتیان» در رده نخست پرفروش های ماه اخیر بوده است. «ناگفته» اثر کلاسیک «حافظ ناظری» رده دوم پرفروش های ماه را به خود اختصاص داده است. «حجت اشرف زاده» با آلبوم بی نظیر «ماه و ماهی» از جمله خوانندگان موفق امسال بوده و آلبومش رده سوم پرفروش های ماه مهر را به خود اختصاص داده است. «گروه دال» با اولین آلبوم رسمی خود حسابی دل دوستداران موسیقی را به دست آورده و «گذر اردیبهشت» در صدر پرفروش ها و در رتبه چهارم فروش این ماه است. «خداوندان اسرار» اولین آلبوم از پروژه‌ آیینه‌ ها با آواز «همایون شجریان» و آهنگسازی «سهراب پورناظری» در رده پنجم این فهرست است.
«محسن چاوشی» پس از موفقیت چشمگیر ترانه هایش در تیتراژ سریال شهرزاد، هم چنان با آلبوم « امیر بی گزند» در صدر محبوب ترین خوانندگان پاپ سال است و رده ششم این لیست را به خود اختصاص داده است. هرچند سی سالگی برای خیلی ها یاد آور گذران دوره جوانی و دردآور است ولی برای «احسان خواجه امیری» نویدبخش ادامه موفقیت های هنری اوست و آلبوم «سی سالگی» او با استقبال مخاطبین مواجه شده است و در رده هفتم این فهرست قرار دارد. «دعوت»، آلبوم «کاکوبند» که ترکیب احساسات ملودی وار شرقی و تکنیک های موسیقی غرب است، در رتبه هشتم پرفروش های ماه قرار گرفته است. «هفتاد و سومین اثر» آلبومی است در بزرگداشت حماسه کربلا که رده نهم این فهرست را به خود اختصاص داده است. هنرمندانی چون «شهاب حسینی»، «بهروز رضوی» و «حامد بهداد» به عنوان صدا پیشه در این آلبوم حضور دارند. رده دهم و آخر این فهرست به آلبوم «خوشبختیت آرزومه» با صدای «سیامک عباسی» تعلق دارد که ماه گذشته بالاخره از چهره اش رونمایی کرد و دل طرفدارانش را بیش از پیش شاد کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ