تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نمایشگاه انفرادی دیجیتال آرت نوازنده جوان، تورنگ سلیمانی

0

نمایشگاه انفرادی دیجیتال آرت تورنگ سلیمانی  با عنوان جنون از ۱۲  تا 24 آبان ۱۳۹۶  در  گالری ابد تهران برگزار می شود.

تورنگ سلیمانی هنرمندی است تحصیل کرده و نوجو  از شهر آمل. او در سن کمتر از بیست و پنج سالگی تجربه های موفق هنری را به دست آورده و در زمینه های موسیقی و هنرهای تجسمی فعالیت می کند. سازهای تخصصی سلیمانی  دف، کاخن، ادو ( کوزه ) و دیگر سازهای کوبه ای ست. او که کارشناسی ارشد گرافیک دارد، از ده سالگی ساز تمبک را نزد محمد مهدی کاردگر آموخت و آموزش های لازم را دید و ده سال بعد، یعنی در زمستان سال 93 آلبوم کوبه های باد را منتشر کرد که  آلبوم تخصصی کوبه ای است .  او تاکنون با ارکستر صبا، ارکستر آفتاب نو، گروه پاپ چهار راه، ارکستر پارسیان و  گروههای دیگر همکاری داشته و تنظیم قطعات و نوازندگی در گروه کوبه ای اریاک، همکاری و کنسرت های مختلف با گروه چکاوک، همکاری با نادر مشایخی در پروژه پرفورمنس به همراه مهدی بهبودی در یوش ( خانه نیما یوشیج ) در سال ۹۵ هم جزو کارنامه اوست.

او تاکنون در چندین نمایشگــاه گــروهی حضور داشته   و همچنین برگــزاری نمایشگاه انفــرادی مغنــاطیس 1 در 14 اردیبــهشت 94 ، گــالری زر و  برگــزاری نمــایشگــاه انـفـــرادی مغنـــاطــیس 2 در 9 مهر 95 ، گــالری ایســو از جمله فعالیت های اوست. تورنگ سلیمانی همچنین در رشتـه طـراحی با ذغـال در ســال  89-90 در نـهـمیـن دوره مسابقـات فرهنـگی هنـری پرسـش مـهـر رتبه اول را کسب کرده است.

این سومین نمایشگاه انفرادی اوست  که در 12آبان ساعت 16 تا 20:30  در گالری ابد گشایش می یابد و تا تا 24 آبان ادامه خواهد داشت.

در روز افتتاحیه این نمایشگاه نیز، این هنرمند جوان در کنار پارسا جعفری(تار) و آرش آقایی(عود)، برنامه ای بداهه  با عنوان جنون را  به علاقمندان موسیقی ایرانی تقدیم خواهند کرد.

گالری ابد در گیشا، خیابان شهید علیایی، خیابان جوادی، پلاک 53 است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ