تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ما آماتور نیستیم

0

فصل به فصل کارهای متفاوتی را می سازم البته این موضوع بستگی به افرادی دارد که سفارش کار می دهند؛ در حال حاضر درگیر آماده کردن حدود 4 الی 5 کار برای دو خواننده نوپا هستم.

تورج شعبانخانی با اعلام این خبر از آلبوم تازه خود گفت: آلبومی آماده دارم اما برای انتشار آن هنوز شرکتی پیدا نکردم ؛ چون درصددم شرکتی اثرم را منتشر کند که در ازای آن هزینه ای هم پرداخت کند اما دیگر مثل گذشته نیست که شرکت ها زیر بار این کار بروند؛ ما هم آماتور نیستیم که اثرمان را بدون هزینه منتشر کنیم. مسئولان این شرکت ها باید نگاهشان را تغییر دهند باید حرفه ای ها را از غیر حرفه ای ها تفکیک کنند.

وی افزود: آلبوم تازه ام هنوز نام مشخصی ندارد ولی شامل 14 قطعه از کارهای قدیم و جدید است؛ قرار بود 12 کار دیگر هم ضبط شود و به صورت دو آلبوم روانه بازار کنیم ولی این اتفاق نیافتاد.

این آهنگساز در پایان خاطر نشان کرد: کارهای من فروش خوبی دارد، هر کسی این قطعات را شنیده این موضوع را تاکید کرده است ؛ برخی از قطعات آلبومم زیر خاکی هایی هستند که تاکنون در اختیار کسی نگذاشته ام؛ اکنون این قطعات مجموعه ای کامل شده اند ،این آثار شامل آهنگ های دهه 50 تاکنون است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ