تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«وِلوِله» حامد زمانی منتشر شد

0

حامد زمانی خواننده موسیقی پاپ با اعلام آغاز فصل جدید فعالیت های خود تک آهنگ «ولوله» را با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد.

این خواننده که پیش تر آثار زیادی از او در فضاهای عمدتا اجتماعی و سیاسی در رسانه های مختلف منتشر شده بود با اخذ همه مجوزهای لازم به صورت رسمی وارد بازار موسیقی در کشور شد و نخستین تک آهنگ رسمی خود را در حال و هوایی متفاوت از آنچه از او سراغ داشته ایم، منتشر کرد.

تک آهنگ «ولوله» نخستین اثر رسمی دارای مجوز وزارت ارشاداسلامی حامد زمانی است که با تنظیم کوشان حداد و شعر و آهنگ این خواننده در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

حامد زمانی درباره این قطعه توضیح داد: تک آهنگ «ولوله» یک اثر فولکلورِ شادِ غیرِ سیاسی با شعری از خودم و تنظیمی متفاوت از کوشان حداد است که اولین اثر منتشر شده من بعد از تقریباً یک سال و چند ماه به حساب می آید. من آثار جدیدی را تولید کرده ام و «ولوله» به نوعی نخستین اثر از آن مجموعه جدید است. امروز آغاز دوباره فصل جدید فعالیت های من است و قطعا در مسیری که انتخاب کرده ام، بسیاری را متحیر خواهم کرد .
وی درباره آغاز فصل جدید فعالیت های خود و ارایه کارهای متفاوت نسبت به گذشته بیان کرد: صحبت در این زمینه را به فضای دیگری موکول می کنم. حرف های زیادی برای گفتن دارم و به زودی در این باره مفصل سخن خواهم گفت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ