تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رقابت شبکه های تلویزیون با حضور خوانندگان!

0

یلدا یا شب چله طولانی ترین شب سال است که از زمستان طولانی خبر می دهد با فرا رسیدن این شب مردم ایران طبق سنت های دیرینه خود تدارکاتی می بینند تا ساعاتی را در کنار خانواده خود به خوشی بگذرانند؛ صدا و سیما هم از این موضوع مستثنی نیست؛ شبکه های داخلی و ماهواره ای هر کدام به نوبه خود برای رقابت با شبکه های دیگر مهمانان ویژه ای از هنرمندان موسیقی گرفته تا سینما را به برنامه خود دعوت می کنند.

 

برنامه مثبت یک

مثبت یک نام ویژه برنامه یلدایی شبکه یک است است که با اجرای علی ضیاء، ساعت ۲۳ از این شبکه پخش شد .
در این ویژه برنامه یلدایی مهمانانی چون حجت اشرف زاده خواننده، مهدی و هادی مهدوی کیا فوتبالیست های سابق پرسپولیس و تیم ملی و لیلا رجبی عضو تیم ملی پرتاب وزنه ایران به همراه همسرش پیمان رجبی حضور داشتند

شب چله
شب چله ویژه برنامه ای بود که به مناسبت شبکه یلدا ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما پخش شد. مهمانان مختلفی از جمله فرهاد آئیش، مائده طهماسبی، الیکا عبدالرزاقی، امین زندگانی، امیر کربلایی‌زاده و پوران مرادی در این برنامه حضور داشتند .
از جمله بخش های این برنامه می توان به اجرای زنده گروه خوانندگان محلی از استان‌های بوشهر، آذربایجان، خراسان جنوبی اشاره کرد.سونیا پوریامین و محمودرضا قدیریان مجریان این برنامه بودند.

حرف تو برف

ویژه برنامه «حرف تو برف » با اجرای فرزاد حسنی با حضور هنرمندان حوزه های بازیگری وخوانندگی از شبکه سه پخش شد. در این برنامه مهمانانی چون «محمد معتمدی»، «بنیامین بهادری» و «سینا حجازی» حضور داشتند وقطعاتی را اجرا کردند.
اجرای زنده خوانندگان ، بخش های گزارشی و اجرای میان برنامه های طنز از بخش های

چشم شب روشن
«چشم شب روشن» ویژه برنامه شب یلدای شبکه چهار بود که از ساعت۲۲ با اجرای محمد صالح علاء از این شبکه پخش شد. میهمانانی چون لوریس چکناوریان آهنگساز و رهبر ارکستر حضور داشتند. در این ویژه برنامه حافظ خوانی، موسیقی و کلیپ های شاد و متنوعی پخش شد.

خندوانه
بعد از سه ماه به مناسبت شب یلدا چهارمین فصل برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان و بدون حضور جناب خان از شبکه نسیم پخش شد. در این ویژه برنامه یلدایی روزبه نعمت الهی خواننده موسیقی پاپ حضور داشت.

چل چلا
برنامه چل چلا عنوان ویژه برنامه ای است که ساعت ۲۳ از شبکه مازندران پخش شد در این برنامه حامد محضرنیا خواننده آهنگ معروف یلدا به همراه خانواده خود مهمان ویژه چل چلا بود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ