تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

همکاری یاسر داودیان با خوانندگان مطرح تا جمع آوری آلبوم تازه اش

0

یاسر داودیان خواننده موسیقی پاپ که از سال ۷۶ فعالیت های حرفه ای خود را در این عرصه آغاز کرده است از فعالیت های خود به عنوان مدیر تولید تا انتشار آلبوم جدیدش خبر داد.

یاسر داودیان خواننده آلبوم «نقطعه ضعف» از جدید ترین فعالیت های خود گفت: حدود یک سال ودو ماه است که درگیر تولید سه اثر برای همکارانم هستم؛ سال ۹۵ دو کار برای خشایار اعتمادی تولید کردم که یکی از آنها به نام «تداعی کن » بود که با شعر وملودی من و تنظیم حامد برادران منتشر شد؛ اثر دیگر هم «نگار من» است که در این کار به عنوان مدیر تولید فعالیت داشته ام.
وی با اشاره به آلبوم تازه خود توضیح داد: به دلیل بلاتکلیفی بازار موسیقی مدتی درگیر ساخت آلبوم های دوستان شدم ودر زمینه انتشار آلبوم فعالیتی نداشتم و بیشتر در جایگاه تولید کننده کار کردم؛ البته حدود یکسال ونیم است که روی آلبوم سومم کار می کنم.
این خواننده اضافه کرد: به عبارتی این آلبوم چهارمین آلبوم من است چون در سال ۸۳ آلبومی با صدای من منتشر شد، در صورتیکه شعر وملودی آن را برای خواننده دیگری ساخته بودم ولی متاسفانه به نام من منتشر شد.
داودیان خاطر نشان کرد: این آلبوم شامل ۱۰ قطعه با فضای متفاوت است، تلاش کردم در این اثر کارها متفاوت و به روز باشد. حامد برادران وآمین زارعی از مهره های اصلی این آلبوم هستند که برای آماده کردن کار به من کمک می کنند. همیشه تلاش کردم با دوستانی همکاری کنم که دربازار موسیقی شناخته شده واز نظم لازم برخوردار باشند.
داودیان در ادامه با انتقاد ازفضای تولید آثارموسیقی گفت: شرایط مطلوبی برای تولید آثار موسیقی در قالب آلبوم وجود ندارد چون ما همچنان با مشکل کپی رایت روبه رو هستیم ؛ سایت های غیر مجاز بدون اجازه صاحب اثر آثار را منتشر می کنند؛ حقوق مولف رعایت نمی شود این مشکلات موجب شده است که کم تر به تولید آلبوم فکر شود.
وی در پایان با اشاره به دیگر فعالیت های خود یاد آور شد: تاکنون بیش از ۶۰ اثراز من منتشر شده است قطعات بارون میاد ، شک و زمستون از کارهایی هستند که به تازگی منتشر کردم، آثاری هم آماده کردم ولی اقدام به انتشار آن نکردم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ