تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«ترانه های ماندگار» با تکنیک های آواز جهانی به روی صحنه می رود

0

یاشار احمدی سرپرست گروه ترانه های ماندگار از حضور این گروه در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر خبرداد.
یاشار احمدی در گفت و گو با خبرنگار هم‌آهنگ از حضور گروه ترانه های ماندگار در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر خبرداد و در این باره گفت: قرار است گروه ترانه های ماندگار در ۲۶ بهمن ماه در تالار رودکی اجرا داشته باشد. ما تلاش کردیم با تکنیک های آواز جهانی (کلاسیک) و فرمت به روز تر به صحنه برویم .
وی با اشاره به قطعاتی که قرار است اجرا شود خاطر نشان کرد: قطعات نوستالژی قدیمی از بابک افشار و محمد نوری وبرخی کارهای آذری هم با تنظیمات خوب آرمین قیطاسی را اجرا خواهیم کرد؛ این قطعات شامل دل دیوانه، عاشقم من، انتظار، جان مریم و… است.

سرپرست گروه ترانه های ماندگار درباره سی و دومین جشنواره موسیقی فجر گفت: جشنواره سال های قبل پر رنگ تر برگزار می شد ولی فکر می کنم به مرور زمان خلاصه و امکانات آن کم تر شده است؛ برخی از دوستان به این شرایط متعرض بودند فکر می کنم گله دوستان بی جا نیست؛ اما شاید یکی از دلایل این مشکلات کمبود بودجه باشد. به هر حال ما تلاش می کنیم در این جشنواره کارمان را به بهترین نحو ارائه دهیم .

وی در خاتمه افزود : نخستین دوره است که در جشنواره موسیقی فجر حضور دارم، منتهی بعد از اتمام تحصیلم و بعداز آمدن به ایران این شانس را داشتم که روی صحنه تالار وحدت نخستین تجربه اجرا را داشته باشم؛ قبل از آن هم درکنسرواتوار اجراهایی چون اپراهای ایتالیایی فلوت سحر آمیز،آلمانی و.. را داشتم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ