تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم موسیقی محلی «زِلفِ شه» از استاد «محمدرضا اسحاقی» منتشر شد

0
آلبوم موسیقی محلی «زِلفِ شه»، از استاد «محمدرضا اسحاقی» با اجرای گروه «مشتاق»، در بازار موسیقی کشور منتشر شد که نسخه دیجیتال این اثر قابل خریداری است.

«زلف شه» مجموعه ایست از موسیقی محلی مازندران مشتمل بر ۱۵ قطعه به نام های «پیش نوازی»، «هرایی»، «پایتخت»، «آواز گل و بلبل»، «منظومه عارف و گلما»، «میان تبری»، «بانو بانو جان»، «کتولی»، «زمستون»، «کتولی سرونگ»، «لیلی و مجنون»، «صنم»، «لاره»، «فاطمه مسکین» و «شیرین جان» که استاد «محمدرضا اسحاقی» به نوازندگی دوتار و آواز در آن پرداخته است.

در این مجموعه که از طریق سامانه ریتمو در دسترس است، محمود بتیار (دوتار)، علی اصغر اسحاقی (عود)، مجید بتیار (دسر کوتن، دف)، محمد ابراهیم نژاد (کمانچه باس)، خسرو اسحاقی (دوتار)، شهاب بهرامی (دهل، دایره) و علی رستمی (لله وا، قرنه) به عنوان نوازنده در کنار خوانندگی استاد «محمدرضا اسحاقی» به هنرنمایی پرداخته اند.

«محمدرضا اسحاقی» از پیشکسوتان موسیقی شرق مازندران است، وی دوران مدیدی از عمر خود را با مقامات هرایی و حقانی و همه مقامات و ریزمقامات و گوشه‌های موسیقی مازندران زیسته و برخی از این گوشه‌ها و مقامات تنها در نهاد ایشان ذخیره شده است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی محلی «زلف شه» به صورت نسخه اصلی از طریق مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور قابل خریداری است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ